Szeretnél egy stabil, innovatív, nagy múltú cég csapattagja lenni? Te is szeretnél részese lenni folyamatos sikereink elérésének? Velünk lehetőséged van rá, hogy értékes szakmai tapasztalat szerzés mellett velünk együtt egyénileg is folyamatosan fejlődhess, építhesd karrieredet!

Köszöntünk a Freudenbergnél!

A több, mint 150 éves múltra visszatekintő cégcsoport kecskeméti gyáregysége 1998-ban alapult, mára már a Freudenberg csoport egyik legkiemelkedőbben teljesítő gyáregysége, számos díjat, sikert tudhat a magáénak, köszönhetően munkatársai folyamatos, elhivatott, kreatív munkájának! A gyár fő profilja autóipari beszállítóként motor, hajtómű és váltóberendezésekbe történő szimmeringek gyártása. Európában mára már a kecskeméti gyár termeli ki a piac több, mint 60%-át. Várunk folyamatosan bővülő, több, mint 730 fős munkavállalói csapatunkba!

Gyártás logisztikus

Feladatok

  • Termeléstervezési feladatok ellátása, gyártási tervek készítése kapacitás ellenőrzés és vevői rendelések teljesíthetőségének ellenőrzése mellett
  • Társosztályokkal folyamatos együttműködés
  • Termelési dokumentumok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Gyártási információk vállalatirányítási rendszerbe és termelési adatbázisokba történő frissítése
  • Alapanyag termelési helyen történő biztosításához szükséges stratégiák kialakítása és optimalizálása
  • Termelési kiértékelések készítése
  • Leltározási feladatokban történő részvétel
  • Termelési folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel

Szakmai tapasztalat

  • Főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség
  • Angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Informatikai alapismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer pl. SAP ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztala
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kínálunk:

  • Elismert és stabil multinacionális háttérrel rendelkező, eredményesen működő, folyamatosan bővülő, fejlődő cégnél stabil munkahelyet.
  • Versenyképes juttatási csomagot,
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget autóipari, multinacionális környezetben.

Egyéb kérdése?

Freudenberg Sealing Technologies Kft
Agnes Kormanyos ∙ FST HU-Kecskemét HR Department ∙ Heliport Reptér ∙ 6000 Kecskemét ∙ www.fst.com
Nyomtatás Pályázat